One million success stories. Start yours today.

ΛΟΓΙΣΤΗΣ - ELG ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ FINANCE ΑΕ

Date Posted: Jun 06, 2024
Login to View Salary
Job is expired

Job Detail

  • Location:
    Kifisia, Attiki, Greece
  • Company:
  • Type:
    Full Time/Permanent
  • Shift:
  • Career Level:
  • Positions:
  • Experience:
    3 Year
  • Gender:
    No Preference
  • Degree:
  • Apply Before:
    Aug 31, 2024

Job Description

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος και καταχώριση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και λογιστικών εγγραφών
  • Έλεγχος MY DATA
  • Επικοινωνία με δημόσιες υπηρεσίες και πελάτες

Απαραίτητες γνώσεις και δεξιότητες:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε λογιστικό - φοροτεχνικό γραφείο ή λογιστήριο εταιρείας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Microsoft Office (Word, Excel)
  • Επιθυμητή γνώση προγραμμάτων EPSILON (HYPER) και PROSVASIS
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Benefits

Skills Required

Company Overview

ELG Kyriakides Finance S.A. is a leading consumer finance company operating through fully fledged subsidiaries or carefully selected and quality monitored associates in Cyprus. Our company offers to the client access to local expertise, knowledge and... Read More