One million success stories. Start yours today.

Εργοδηγός, Γερμανία - ARTEMIS ITS

Date Posted: Jun 06, 2024
Login to View Salary

Job Detail

  • Location:
    Cologne, North Rhine-Westphalia, Germany
  • Company:
  • Type:
    Full Time/Permanent
  • Shift:
  • Career Level:
  • Positions:
    3
  • Experience:
    5 Year
  • Gender:
    No Preference
  • Degree:
  • Apply Before:
    Dec 31, 2024

Job Description

Απαιτούμενα Προσόντα

  • 5+ έτη αποδεδειγμένης προϋπηρεσίας σε εργοτάξιο ως εργάτης ή χειριστής μηχανημάτων
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε διαχείριση ομάδας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Αρμοδιότητες
  • Επίβλεψη των ημερήσιων εργασιών στο πεδίο
  • Επίλυση προβλημάτων
  • Συμμετοχή στην διεκπεραίωση των ημερήσιων εργασιών αν αυτό χρειαστεί
  • Συντονισμός της μετακίνησης των εργατών από και προς το πεδίο εργασίας
  • Διασφάλιση της τήρησης των μέτρων προστασίας
  • Άμεση συνεργασία με τον μηχανικό εργοταξίου

Benefits

Παροχές

  • Διαμονή
  • 2 εισιτήρια μετ' επιστροφής από και προς Ελλάδα κάθε Χριστούγεννα και Καλοκαίρι
  • Διατροφή (12 ευρώ καθαρά) κάθε εργάσιμη ημέρα
  • Δώρο Χριστουγέννων κάθε Νοέμβριο ( -+72% του μισθού ή όποιο ποσοστό ορίζεται από την Γερμανική νομοθεσία)

Company Overview

Vrilission, Attiki, Greece

Artemis ITS is at the forefront of the telecom industry, dedicated to revolutionizing network infrastructure across Europe. Specialized mainly in the installation of fixed and mobile telecommunications networks, Artemis ITS undertakes projects for ma... Read More